Викладачі ТОВ «ЦТОР» атестовані у Головному навчально-методичному центрі та вже понад 30 років на ринку праці освітньої діяльності.

За роки плідної співпраці з підприємствами, організаціями та навчальними закладами у ТОВ “ЦТОР”опрацьована потужна база даних викладачів, які мають відповідну освіту і є кваліфікованими спеціалістами з великим досвідом роботи у кожній із галузей промисловості із загальних питань охорони праці, основ пожежної безпеки та електробезпеки, гігієни праці, а також з надання першої (домедичної) допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Наш колектив
Наші шановні колеги, Члени Асоціації УкркомункваліфкадриВ рамках соціального партнерства на ринку праці, у ТОВ «ЦТОР» пройшло чергове засідання «Школи навчання та перенавчання» секції професійно-технічних навчальних закладів першого атестаційного рівня.
Засідання проходило у формі «круглого столу» на тему: «Нові форми професійної підготовки слухачів на вимоги сучасного виробництва». Організаторами заходу виступили Криворізький міський центр зайнятості та міський Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти.

До участі в засіданні «круглого столу» запросили представників роботодавців, навчальних закладів професійно-технічної освіти та учбово-курсових комбінатів підприємств Кривого Рогу. Гостем «круглого столу» став заступник начальника Криворізького гірничопромислового управління Держпраці у Дніпропетровській області Олександр Петрович Кононенко, який проінформував присутніх про зміни в законодавстві з питань охорони праці на виробництві.
Заступник директора Криворізького міського центру зайнятості Людмила Олексіївна Березняк підкреслила, що на сьогодні особливої актуальності набуває питання професійної перепідготовки безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб для швидкого повернення їх до трудової діяльності та соціальної адаптації у місті.

Вона висловила щиру подяку керівництву ТОВ "ЦТОР" за якісний навчальний процес і впевненість у продовженні подальшої успішної співпраці у навчанні дорослого населення.